PCB TASARIMI

Yurt Elektronik: Özel Elektronik Kart Tasarımı ve Üretiminde Lider

 

Yurt Elektronik, deneyimli donanım (hardware) mühendisleri ve gelişmiş teknik altyapısıyla müşteri ihtiyaçlarına özel elektronik kart tasarımı, maliyetlendirme ve üretim çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir. Firmanın uzman ekibi, tasarım sürecinde uygulama gereksinimlerini maliyet, kalite ve performans gibi kritik faktörleri dikkate alarak en uygun çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, simülasyonlar ve testlerle gerçekleştirilen analizler ile üretim öncesinde olası hata ve sorunların önüne geçilmektedir.

Yurt Elektronik, prototipleri bünyesinde üreterek gerçek dünya koşullarında test ederek kullanılan bileşenlerin istenilen standartlara uygunluğunu doğrulamaktadır. Son tasarımlar, gerekli test ve belgelendirme süreçlerinden geçirilerek projeler tamamlanmaktadır. Ayrıca, elektronik kart tasarımına ilişkin üretim, tasarım, bileşen listesi (BOM listesi), kalite, test vb. dokümanlar titizlikle hazırlanmaktadır.

Yurt Elektronik’in faaliyet alanları arasında şunlar bulunmaktadır:

Yüksek yoğunluklu proje tasarımları

Her türlü PCB tasarımı

Tam PCB montaj çizimleri

Profesyonel imalat dokümanlarının oluşturulması

Yüksek hızlı, çok katmanlı dijital PCB çizimleri ve tasarımları

Yurt Elektronik, elektronik kart tasarımı, robotik proses otomasyonu, yapay zeka, gömülü yazılım gibi yeni nesil teknolojilere odaklanarak projeler geliştiren Devamı…

Yurt Elektronik                 PWT